اخبار عمومی

به اطلاع کلیه دانشجویان و دانش آموختگان می رساند از تاریخ 22 اردیبهشتتایید مدارک تحصیلی دانشگاهی جهت ترجمه فقط از طریق سامانه خدمات آموزشی به آدرس ذیل صورت می گیرد و از مراجعه حضوری به وزارت علوم خودداری نمایید.

http://www.msrt.ir/sites/ddstu/default.aspx

به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غير دولتي- غيرانتفاعي سال 1395 و برخي از رشته‌هاي بدون آزمون (پذيرش صرفاً با سوابق تحصيلي) مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي در سایت سازمان سنجش از روز چهارشنبه مورخ 22 اردیبهشت آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 29 اردیبهشت پايان مي‌پذيرد.

به اطلاع می رساند معاون محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه ای اعتبار مدارک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی را مشابه دانشگاه های دولتی اعلام نموده است.

نامه معاون آموزشی

زمان ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی ناپیوسته ) از روز سه شنبه مورخ 11 خرداد آغاز می شود و در روز سه شنبه 18 خرداد پایان می پذیرد.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.sanjesh.org مراجعه نمایید.

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی ( کارشناسی ارشد ) سال 1395 می رساند جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت از تاریخ 13 الی 17 مهر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام نموده اند و در جلسه امتحانی حاضر بوده اند می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.